Ünlü isimlerden 2023 paylaşımları

Ediz Hun: Sevgili eşim Berna ile 50. yılımız. Herkese nasip olmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

Özge Gürel: Ne hoştun 2022, teşekkür ederim. Hepimiz için umutla, sıhhatle, aşkla gel 2023. Memnun yıllar.

Mustafa Sandal: Hayata daima aşkla, sevgiyle, umut ve heyecanla bakmanız dileğiyle. Tıpkı bizim üzere. Keyifli yıllar, sizi çok seviyoruz.

Engin Altan Düzyatan: Herkese sevdikleriyle, sağlıklı , memnun, hayallerinden en az birini gerçekleştirebildiği bir yıl dilerim.

Tolgahan Sayışman: 2022 yılına teşekkür ederim. Çok hoş, çok özel anlar ve anılar ile bana hayatın tüm acımasız yanlarını gösterdiği, eş dost etraf ismi altında yanımda üzere gözüken kalabalığın içinde kimlerin hakikaten dost olduğunu, kimlerin maddi manevi kıymetler manasında 3 kuruş fazlası için insanlıktan çıkabildiğini, kimlerin yarınlara atılacak emin adımlarda yanımda olması ve kimlerin yargılarını karartan kaygı bulutlarını dağıtmam gerektiğini bana öğrettiği için çok teşekkür ederim. Evet hülasa 2023 benim için yeni bir doğum günü; beni tanıyan ya da tanıdığını düşünen herkes için biraz süpriz dolu bir başlangıç. Yeterli niyetini kaybetmemiş tüm insanların yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. Keyifli yıllar.

Ümit Erdim: Erdim ailesi keyifli yıllar diler.

Doğa Rutkay Kamal: Uygun ki gelmiş 2023 diyebilmek istiyorum! Hepimize, ülkemize, dünyamıza, yavrularımıza, hayvanlarımıza, tabiatımıza, özgürlüğümüze, umutlarımıza, hak ettiğimiz müjdeli haberlerimize ışık olsun bu yıl! Tanıdık tanımadık herkese en içten dileklerimizle sarılıyoruz! Kalbimizde dualarımızdasınız!

Pınar Deniz: Keyifli yıllar. Keyifli bir yıl olsun. Venedik…

Güzide Duran: Herkese keyifli, sağlıklı ve huzurlu yıl diliyoruz. Hoş haberler alacağımız ve rahmetin bol olacağı yıl olsun.

Nur Fettahoğlu: Kattığın, aldığın, yok saydığın, var ettiğin, vakit zaman gözyaşılı çokça kahkahalı sayısız his seliyle birlikte uğurluyoruz Aşkla huzurla beğenilen gel 2023….

Yasemin Şefkatli: 2023 aşkla gel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir